fbpx

 

Jeśli będzie istniała konieczność ułożenia dla Ciebie jadłospisu lub planu żywieniowego, zrobię to również w połączeniu z psychodietetyką. Będziemy oprócz wykonywania pomiarów rozmawiać na tematy około żywieniowe, szukać przyczyn zaistniałego stanu, oraz motywować do zmian.

 

dna 3656587 1920 - Dietetyka

Długo szukałam i znalazłam!

Genetyką i jej możliwościami interesuję sie od lat. Jednak zawsze była to wiedza tajemna, dostępna tylko nielicznym a i tak mało szczegółowa. Nauka jednak pędzi do przodu i zaczyna wchodzić pod strzechy dając każdemu możliwość najlepszego zadbania o siebie i najbliższych.

Dlatego właśnie w lutym rozpoczęłam współpracę z firmą Ogen wykonującą analizy genetyczne, ułatwiające dobranie zaleceń dokładnie do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

 

Dlaczego geny?

Ponieważ jest to „pakiet”, który dostajesz od swoich rodziców i nie masz na niego żadnego wpływu. Nie możesz wybrać, nie możesz zmienić, musisz z tym przejść całe swoje życie. I właśnie dzięki możliwości poznania – rozpakowania prezentu, możesz zobaczyć swój indywidualny kod genetyczny , który powie Ci jak powinien działać Twój organizm, jaka droga jest dla Ciebie najlepsza i jak w zdrowiu i sprawności dożyć wieku sędziwego :).

To właśnie geny sprawiają, że każdy z nas jest wyjątkowy i dzięki ich znajomości można jeszcze bardziej indywidualizować pracę z każdym z Was.

Jeśli zdecydujesz się na zakup, zapraszam do skorzystania z
15% rabatu

Przy zakupie:  https://ogen.pl/strona/jak-to-dziala  wystarczy wpisać kod :
MSIRG0219

Zanim kupisz, przeczytaj jak wygląda indywidualny Raport Genetyczny i czego się z niego dowiesz.

https://ogen.pl/strona/co-zawiera-raport

 

Polecam i zachęcam do kupna, tym bardziej, że firma wyszła w stronę klienta i umożliwiła płatność ratalną!