fbpx

Zmiana wizerunku

colors 3185020  340 300x200 - Zmiana wizerunku

Konsekwencją wielu lat pracy jest również ukończenie przeze mnie szkoleń dotyczących stylizacji i kreowania wizerunku oraz analizy kolorystycznej.
Wiedzę z zakresu kolorystyki zdobyłam w IBP Color University Akademia Artystyczna w Warszawie. Numer licencji 79/WK/2018
Szkolenia ze stylizacji odbyłam w Akademii Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa w Krakowie.


Dlaczego stylizacja i analiza kolorystyczna łączą się u mnie z dietetyką?
Przez lata pracy z osobami z nadwagą bardzo często słyszałam zdania: „Chcę wyglądać lepiej”, „Chcę być atrakcyjna”, „Chcę coś zmienić i żyć inaczej”, „Chcę być piękna”.
Inaczej? Lepiej? Czyli jak?
Czy do tego niezbędne jest zrzucenie kilku kilogramów? A jeśli się nie da? Jeśli nadwaga nie jest konsekwencją nadmiernego jedzenia lecz na przykład choroby? Czy już nigdy nie będę atrakcyjna?
Jeśli jednak da się coś zrobić i powoli zmniejszamy wagę, najczęściej czekamy ze zmianą do momentu „Aż schudnę”, „Jak wejdę w sukienkę”, „Gdy waga pokaże niższą cyferkę z przodu”.

converse 2485685 960 720 200x300 - Zmiana wizerunku
woman 1889812  340 300x213 - Zmiana wizerunku

 

Bywa, że zanim osiągniemy cel zdążymy się zniechęcić.
Może więc lepiej podejść do problemu całościowo? Zacząć od początku i wykreować swój własny wizerunek? Być nareszcie sobą? Odnaleźć swój styl i kolor i zawsze wyglądać dobrze?

Zadowolenie z siebie i swojego wyglądu znacznie ułatwia i przyspiesza dotarcie do celu jakim najczęściej jest osiągnięcie wymarzonej wagi. Satysfakcjonujący widok w lustrze, komplementy oraz dobre samopoczucie to już na samym początku krok milowy w stronę tego, co chcemy osiągnąć.
Może nawet nie tylko krok? Może to wszystko o czym marzyłyśmy?

Zapraszam. Wspólnie przeanalizujemy problemy i znajdziemy najlepszą drogę do ich rozwiązania!

woman 570883 960 720 300x200 - Zmiana wizerunku